O mně

Jsem copywriterka na volné noze

Už 7 let měním slova na fungující prodejní texty. Objevuji vaši výjimečnost a nechávám ostatní, aby se pro ni nadchli. Jsem osobou v pozadí, která podnikatelům podpírá pozadí a vysazuje je kousek výš, aby vynikli nad ostatními a mohli zazářit.

Píšu pro malé podnikatele, střední firmy i e-shopy. Poradím si s technickými tématy i s texty, ze kterých emoce přímo srší. Princip je totiž stále stejný. Nořím se do vaší firmy, čtu mezi řádky, vžívám se do role zákazníka, hledám ty nejsilnější prodejní argumenty a nejhlubší motivy k nákupu.

Jak pracuji?

Do textů míchám kreativitu, marketing, SEO, psychologii prodeje a lásku ke psaní. Nechám se pohltit tématem. S myšlenkou na vaše texty usínám a ráno se probouzím s novými nápady. Chce to čas, ale stojí to za to. Proto je 95 % mých textů klienty přijato hned napoprvé bez připomínek a požadavků na úpravy.

  • Diplom z marketingu jsem získala na ekonomické fakultě VŠB-TU v Ostravě.
  • Prošla jsem si vlastním e-shopem, který mě naučil prodávat i bez vysokých výdajů za reklamu.
  • Psaní jsem vybrousila na dvou úspěšných blozích.
  • Seznámení se světem online marketingu proběhlo v reklamní agentuře.
  • Copy inspiraci sbírám na školeních:  např. Pište jako pornomagnát od Otty Bohuše, Chytré SEO s Pavlem Ungrem a Copy menu od Kateřiny Kang.

Moje slovo platí. Mám ráda férové jednání, spolehlivost a Jamese Bonda. Hltám knížky od Melvila i čokoládu od Lindt. Tedy pokud mi ji nesní jedno z mých tří dětí.

Těší mě. Jsem Eva, Eva Váňová