Reference

Home / Reference

 Říká se o mně

Evu Váňovou jsem oslovila s žádostí o vylepšení textů na mém webu kraniosakrální terapeutky a jsem maximálně spokojená. Termíny i cena, dohodnuté hned na začátku spolupráce, byly splněny, Eva vždy reagovala na mé emaily s dotazy rychle a ochotně a finální texty jsou skvělé. Nakonec jsme řešily i optimální název mé služby a velmi mě potěšilo, že jsem dostala taky texty do meta popisů jednotlivých stránek, protože jsem ani nevěděla, že je dobré mít u každé stránky něco jiného 🙂 S prací Evy jsem byla velmi spokojena, určitě její služby využiji i příště.
Eva Vojtěchovská, kraniosakrální terapeutka

* * * * *

Spolupráce s paní Evou byla bezproblémová. S texty, které navrhla pro náš web, jsem byl maximálně spokojen a myslím, že je ocení i naši zákazníci.
Vladimír Šebesta, www.zameckesklepy.cz

logo Zámecké sklepy Strážnice

* * * * *

Som veľmi rada za spoluprácu pri projekte akcnizeny.com za Evku Vaňovú. Je veľmi flexibilná, iniciatívne vkladá do práce svoje nápady a plnenie dodržiava podľa dohody. Na webe akcnizeny.com mala na zodpovednosť za redakciu a tiež Facebook. Vrele odorúčam!
Martina Novotná, www.akcnizeny.com

Akční ženy logo

* * * * *

Velmi děkujeme paní Váňové za dosavadní bezproblémovou spolupráci. Ať už se jednalo o newslettery, anotace či jiné reklamní sdělení, nic nebyl problém. Vždy jsme byli spokojeni a pokud to náhodou na první pokus nebylo úplně ono, vždy paní Váňová zapracovala naše komentáře k naší radosti.
Eliška Šulcová, nakladatelství Pierot

nakladatelství Pierot

* * * * *
Chci Vám moc poděkovat, jak můj Facebook spravujete. Fakt paráda. Jde to pěkně nahoru. Děkuji!
Václav Campírek, www.route-66.cz

logo Route 66* * * * *

Eva je úžasný člověk a vynikající odborník s důsledným přístupem k životu i k práci. Je velmi citlivá a kreativní, dokáže výborně odhadnout požadavky klienta a přizpůsobit se jim. Do své práce vkládá nejen svou energii, ale také své srdce. Evu Váňovou velmi doporučuji, je radost s ní spolupracovat, tvořit a realizovat.
Barbara Bocková, www.psychologie-roznov.cz
klient copywriting

* * * * *

Eva je skvělá. Dlouho jsme hledali někoho, kdo přinese do našeho magazínu novou energii a nápady na nové články. Jsme moc rádi, že jsme nakonec našli Evu. Vzhledem k širokému sortimentu je občas těžké vybrat vhodný námět na článek, ale s Evou to byla opravdu trefa do černého. Její nápady a styl psaní perfektně ladí s naší představou. Všem můžu jen doporučit.
Martin Tomek, www.prirodnilekarna.czpřírodní lékárna logo

* * * * *

„Eva je profík. S jejími newslettery a správou našeho již téměř desetitisícového Facebooku jsme nadmíru spokojeni. Je iniciativní, zajímá se o naši firmu a šetří nám čas. Lépe jsme sáhnout nemohli.“
Petr Čerňanský, www.rybizak.cz

logo rybízák

* * * * *

„Eva má dobré nápady, její připomínky jsou vždy opodstatněné a umí trefně vystihnout podstatu věci. Je typickou ženskou personou pro naše služby. Její korekce našich článků do časopisů jsou přesně to, co potřebujeme. Popisujeme totiž věci moc technicky, naši zákazníci však technici zpravidla nejsou, proto je nutné naše texty pozměnit tak, aby byly pro naše zákazníky pochopitelné, mluvily jejich jazykem a zdůrazňovaly přínosy, které naše služby přinášejí.
Kateřina Koťarová, www.evora.czevora logo

* * * * *
Všem doporučuji! Text předčil mé očekávání. Profesionální přístup, ochota a rychlé dodání. Rozhodně se na Vás budu s důvěrou obracet i v budoucnu a velice ráda doporučím svým přátelům. Ještě jednou Vám moc děkuji.

Veronika Mohylová, www.radasmenu.cz

radas_logo

  • * * * * *

Eva mi cennými radami pomohla zlepšit konverzní poměr na mém vlastním webu. Poté jsem s ní začala spolupracovat i na tvorbě textů pro mé klienty, čehož se zhostila k jejich i mé absolutní spokojenosti. Evu určitě doporučuji, spojení marketingového vzdělání a zkušeností z copywritingu je nedocenitelné.“
Jana Svobodová, www.marketing-svobodova.cz

* * * * *
  „Eva zapracovala na našej prezentácii na Facebooku, spustila reklamy, čo priviedlo nových zákazníkov a objednávky. Cukráreň začala konečne zarábať. Je to človek na pravom mieste.“
Božena Cabadová, Dobrotky u Božky

* * * * *
 Děkuji za hodnotné rady a za texty, napsala jste je skvěle. Máte krásný dar psát.“
Petra Lopušníková, www.lovingnature.cz

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit