O spolupráci

Snadný začátek

Pro začátek mi prosím popište, jestli potřebujete texty pro web, newslettery nebo sociální sítě. Pokud chcete upravit texty na už existujícím webu, připojte odkaz. Zajímá mě taky, co od nových textů čekáte a jaké jsou vaše představy o rozsahu a konečném výsledku.

Pokud je mi vše jasné, připravím vám návrh ceny.

Cena a podmínky

Cenu zakázky kalkuluji předem na základě odhadu potřebného času a hodinové sazby. Vícepráce přesahující zadání opět kalkuluji předem. Při dlouhodobé spolupráci a opakujících se činnostech se můžeme domluvit na paušální částce nebo měsíčním vyúčtování podle pracovního výkazu. Příklady cen najdete v ceníku.

Cena zahrnuje úpravu textů na základě vašich připomínek (2 kola), (u webu základní návrh klíčových slov, meta titulky a meta popisky) a externí jazykovou korekturu.

U nových klientů vystavuji zálohu na 40 % ceny první zakázky.

Pokud vám budou cena a podmínky vyhovovat, potřebuji vás více poznat.

Otázky před psaním

Než se pustím do psaní, potřebuji od vás několik odpovědí, které mi pomohou vžít se do vaší firmy i zákazníků.

  • Co zákazníkům nabízíte? Jaké jsou přínosy vašich produktů? Co vaši zákazníci získají nebo jakých problémů se zbaví? 
  • Jaká je vaše konkurenční výhoda (proč si vybrat právě vás, co vás odlišuje, v čem jste výjimeční, jiní než konkurence)?
  • Jaký je cíl webu (prodej, sdílení informací…)?
  • Jaká je definice cílové skupiny (jaké problémy řeší, podle čeho se rozhoduje, dává přednost kvalitě nebo nízké ceně, věk, pohlaví, vzdělání…)? Můžete také popsat vašeho ideálního zákazníka tzv. personu. Kdo naopak váš zákazník není?
  • Co o vás říkají vaši zákazníci (co chválí, co se jim líbí, co považují za výjimečné, proč koupili váš produkt/službu…)?
  • A několik dalších. Pošlu vám je v dotazníku.

Nové texty

Nové texty dostanete ve Wordu do cca 14 dnů (nebo podle dohody). Do souboru můžete rovnou připojit své poznámky a návrhy na změny.

Finální verzi textů zasílám k jazykové korektuře a zpět k vám. Následuje konečná faktura. Tím se vám ze života neztratím. Jsem stále k dispozici při nasazování textů a kdykoli je třeba.