Podmínky používání webu a ochrana osobních údajů

Home / Podmínky používání webu a ochrana osobních údajů

Milí návštěvníci,

tato webová stránka (dále jen web) je zaměřená na nabídku služeb v oblasti copywritingu a online marketingu. Majitelkou a provozovatelkou webu jsem já – Eva Váňová.

Pro prohlížení obsahu webu nevyžaduji registraci. Web nepoužívá cookies, ani Facebook pixel. Pro sledování statistik návštěvnosti je web napojen na Google Analytics.

 

S osobními daty, která získávám v průběhu spolupráce s klientem, zejména ze zákonných důvodů pro účely vystavení faktury (jméno a příjmení, adresa, IČO), nakládám v souladu s nařízeními EU 2016/679 o ochraně osobních údajů. Data neposkytuji třetím osobám, k datům nemají přístup neoprávněné osoby. Údaje uchovávám na dobu nezbytně nutnou.

E-mailové kontakty za účelem zasílání nových článků z blogu sbírám na základě dobrovolného souhlasu, používám systém Mailchimp s funkcí dvojitého souhlasu double opt-in. Z e-mailového seznamu se můžete kdykoli odhlásit, a to v patičce každého e-mailu nebo mi napište zprávu na kontakt@evavanova.cz. V případě pochybností o nakládání s vašimi osobními údaji prosím kontaktujte příslušný ÚOOÚ.

Veškerý obsah webu poskytuji bez záruky a nenesu žádnou zodpovědnost za škody a újmy způsobené užíváním webu.

Obsah webu je chráněn autorským právem. Není-li výslovně uvedeno jinak, není možné obsah přebírat, kopírovat, reprodukovat ani dále šířit jinými kanály, s výjimkou tisku pro osobní potřebu a stručných citací či náhledů na sociálních sítích s uvedením zdroje. O souhlas s užitím obsahu vždy prosím požádejte e-mailem.