Nevíte, jak psát blog? Přemýšlíte, proč návštěvníci vašeho webu odcházejí bez vytvoření objednávky?

Zhodnotím vaše texty okem zákazníka i zkušeného copywritera, odhalím chyby a navrhnu vám, co upravit.
Podělím se s vámi o know-how, které byste sami získávali dlouhé měsíce i roky.

Konzultace: Co psát na blog, aby to lidé četli…

…a chtěli s vámi spolupracovat. Za 90 minut vymyslíme témata článků na cca 3 měsíce a povíme si, jak postavit článek. V ceně je moje příprava předem a následná konzultace (nadpisů nebo nového článku) po e-mailu.

2 900 Kč

Copy konzultace: texty očima zákazníka

Za 90 minut (telefonicky nebo po Skypu) probereme, co vás v textech právě pálí, jak to změnit a přitáhnout ideální zákazníky. Podívám se na vaše texty okem zákazníka, dám vám zpětnou vazbu a tipy na vylepšení.

2 100 Kč

Copy konzultace
3 v 1: výhodný balíček

Tři 90minutové konzultace za zvýhodněnou cenu. Společně se ponoříme do textů na vašem webu, v newsletterech nebo na sociálních sítích. Konzultace z balíčku můžete čerpat 2 měsíce od zaplacení.

5 600 Kč

Konzultace byla velmi cenná. Získala jsem nápady na spoustu článků a také způsob, jak o tématech přemýšlet. To mi pomůže do budoucna vymýšlet další. Super bylo i řešení formátování uvnitř článků. To jsem hned na několika převedla do praxe.  A v neposlední řadě jsme řešily i nadpisy a opět mi to dalo cestu, kterou o nich mohu přemýšlet. A spoustu nadpisů pro nejbližší články. Tuto službu určitě doporučuji, člověk se dokáže výrazně posunout za krátký čas.

Martina Taubrová
www.bachovyesence.cz

Konzultace s Vámi byla pro mě velmi přínosná. Díky Vašemu pošťouchnutí jsem přišel na úplně nové prodejní argumenty, které jsem zatím nikde jinde nenašel, a přitom jsou podle mě pádné. Dotkli jsme se i UX, což mi vůbec nevadí. Web bude mít díky Vašemu přispění jasnější strukturu a nebude se tam pořád opakovat to samé dokola.

Jakub Jirsák
www.prvnidojem.cz

Co společně probereme?

Neztrácejte čas metodou pokus omyl a objednejte si konzultaci.