Přemýšlíte, proč návštěvníci vašeho webu až příliš často odcházejí bez vytvoření objednávky? Nevíte, jak psát blog? 
Zhodnotím vaše texty okem zákazníka i zkušeného copywritera, odhalím chyby a navrhnu vám, co upravit.

Konzultace: Co psát na blog, aby to lidé četli…

…a chtěli s vámi spolupracovat. Za 90 minut vymyslíme témata článků na cca 3 měsíce a povíme si, jak postavit článek. V ceně je moje příprava předem a následná konzultace (nadpisů nebo nového článku) po e-mailu.

2 900 Kč

Copy konzultace: texty očima zákazníka

Za 90 minut (telefonicky nebo po Skypu) probereme, co vás v textech právě pálí, jak to změnit a přitáhnout ideální zákazníky. Podívám se na vaše texty okem zákazníka, dám vám zpětnou vazbu a tipy na vylepšení.

2 100 Kč

Copy konzultace
3 v 1: výhodný balíček

Tři 90minutové konzultace za zvýhodněnou cenu. Společně se ponoříme do textů na vašem webu, v newsletterech nebo na sociálních sítích. Konzultace z balíčku můžete čerpat 2 měsíce od zaplacení.

5 600 Kč

Konzultace byla velmi cenná. Získala jsem nápady na spoustu článků a také způsob, jak o tématech přemýšlet. To mi pomůže do budoucna vymýšlet další. Super bylo i řešení formátování uvnitř článků. To jsem hned na několika převedla do praxe.  A v neposlední řadě jsme řešily i nadpisy a opět mi to dalo cestu, kterou o nich mohu přemýšlet. A spoustu nadpisů pro nejbližší články. Tuto službu určitě doporučuji, člověk se dokáže výrazně posunout za krátký čas.

Martina Taubrová
www.bachovyesence.cz

Konzultaci s Evou jsem měla před 2 týdny a bylo to naprosto super, věcné, konkrétní, udělaly jsme velký kus práce a já mám koncepci prodejky hotovou.

Nina Baše

Konzultace s Vámi byla pro mě velmi přínosná. Díky Vašemu pošťouchnutí jsem přišel na úplně nové prodejní argumenty, které jsem zatím nikde jinde nenašel, a přitom jsou podle mě pádné. Dotkli jsme se i UX, což mi vůbec nevadí. Web bude mít díky Vašemu přispění jasnější strukturu a nebude se tam pořád opakovat to samé dokola.

Jakub Jirsák
www.prvnidojem.cz

Taky vás možná zajímá:

Napíšeme spolu nové texty?

Ne. Na konzultaci dostanete rady, které pak do svých textů zapracujete sami. Můžou vzniknout nápady na texty, ale nové texty chtějí mnohem více času. A klidu. Nové a vyladěné texty tvořím v rámci copywritingu.

Co stihneme za 90 minut?

To záleží na tématu a vašem očekávání. Někdy vymyslíme strategii „co a kam psát“, jindy se věnujeme podrobně prodejní stránce. Většinou zvládneme rozložení textů na webu + hlavní stránku. Nebo jednu prodejní stránku (části stránky, prodejní argumenty, motivy k nákupu atd.). Nebo strategii pro blog.

Jak to probíhá?

Domluvíme termín. Před konzultací vám pošlu dotazník, abych získala podklady a mohla se připravit. Spojíme se přes webovou aplikaci Google Meet, kde můžeme sdílet obrazovku.

Jak je to s placením?

Na prolomení ledů vystavuji fakturu předem.

Co společně probereme?

Neztrácejte čas metodou pokus omyl a objednejte si konzultaci.