Co nabízím

Home / Co nabízím

Copywriting aneb reklamní a marketingové texty

Texty pro web od home page až po tlačítko Odeslat objednávku, články pro váš firemní blog (možná publikace přímo ve WordPressu nebo jiném systému), popisy produktů a kategorií v e-shopu, texty reklam na Facebooku, úprava automatických transakčních e-mailů (např. potvrzení objednávky), vytvoření e-booku. Jednoduše copywriting od A do Z.

  Správa stránky na Facebooku

  Založení stránky, úprava profilu, návrh strategie komunikace, publikace originálních příspěvků, tvorba jednoduché grafiky a úpravy fotek, reakce na zprávy a komentáře, kontrola statistik a příprava vyhodnocení.

  E-mailing

  Vytvoření a rozesílání newsletterů.

  Konzultace

  Nevíte, jak psát blog nebo jakým směrem vést vaši stránku na Facebooku? Potřebujete poradit s obsahovou strategií nebo nastavením e-mailingu? Konzultace je dobrým prvním krokem a odrazovým můstkem k další práci. Neoháním se nesrozumitelnými marketingovými termíny, mým cílem je posunout vás vpřed.

  Marketingové strategie

  Navrhnu vám praktické a realizovatelné kroky, které pomohou dostat vaše podnikání na novou úroveň. Vycházím ze svých znalostí marketingu a zkušeností ze spoluprací s řadou klientů. Specializuji se na nízkonákladový marketing pro živnostníky a malé až středně velké firmy.

  Technické znalosti

  Rozumím si s administrací systémů WordPress, WebnodePrestashop, Shoptet a Mailchimp. Vypracuji závěry z dat Google Analytics.

  Partner Shoptetu

  Správně mířené texty jsou základem úspěchu. Srozumitelné, poutavé, zábavné. Takové, které nenudí a vedou čtenáře požadovaným směrem. Moje texty nebudou postrádat klíčová slova, výzvu k akci, emoce a informace, které zaujmou nejen vaše zákazníky, ale i internetové vyhledávače.

  Napište na kontakt@evavanova.cz nebo volejte 604 414 789 a domluvíme vše potřebné.