Co nabízím

Home / Co nabízím

Copywriting aneb prodejní a marketingové texty

Texty pro web od home page až po tlačítko Odeslat objednávku, články pro váš firemní blog (možná publikace přímo ve WordPressu nebo jiném systému), popisky produktů a kategorií v e-shopu, texty reklam na Facebooku, úprava automatických transakčních e-mailů (např. potvrzení objednávky), vytvoření e-booku. Jednoduše copywriting od A do Z.

  Správa stránky na Facebooku

  Založení stránky, úprava profilu, návrh strategie komunikace, publikace originálních příspěvků, tvorba jednoduché grafiky a úpravy fotek, reakce na zprávy a komentáře, kontrola statistik a příprava vyhodnocení.

  E-mailing a newslettery

  Skvělá možnost, jak zůstat v kontaktu se zákazníky a prodávat. E-maily vytvořím i rozešlu.

  Konzultace

  Nevíte, jak psát blog nebo jakým směrem vést vaši stránku na Facebooku? Potřebujete poradit s obsahovou strategií nebo se stylem komunikace? Konzultace je dobrým prvním krokem a odrazovým můstkem k další práci.

  Obsahová strategie

  O čem psát blog? Jaký zvolit tón komunikace? Jak si získat srdce a důvěru čtenářů a proměnit je na platící zákazníky? Vytvořím vám obsahovou strategii pro web, blog, sociální sítě i e-mailing od persony po publikační plán.

  SEO

  Mám znalosti SEO a nebojím se je použít.

  Copyaudit

  Obsahový audit, který prověří vaše texty a ukáže vám, jak psát lépe.

  Píšete si texty pro web, blog, e-maily i sociální sítě sami? Nechcete si najímat copywritera, ale máte silné tušení, že vaše texty potřebují vylepšit? Pak je pro vás copyaudit jako stvořený. Projdu se vašimi komunikačními kanály a přísným okem zkušeného copywritera zhodnotím to, co padá z vaší klávesnice. Tvorbě textů věnujete spoustu času, tak ať to stojí za to!

  Technické znalosti

  Rozumím si s administrací systémů WordPress, WebnodePrestashop, Shoptet, Mailchimp a Ecomail. Vypracuji závěry z dat Google Analytics.

  Partner Shoptetu

  Spolupracuji s korektorem

  Čtyři oči vidí víc.

  Napište na kontakt@evavanova.cz nebo volejte 604 414 789 a domluvíme vše potřebné. Těším se na spolupráci!