Píšete si texty pro web, blog nebo sociální sítě sami? Pak je nová skupinu na Facebooku – Naučte se psát copywritersky stvořená přesně pro vás. Rychle se plní triky, tipy a návody, jak psát texty, které fungují.

Napište text, postavte most

Texty vytváří spojení mezi vámi a zákazníkem. Pokud nenatáčíte videa, pak jsou texty jedinou možností, jak říct lidem o vašich úžasných výrobcích, službách, zkušenostech a výhodách, které pro ně máte. Správná slova staví most, který vás propojuje se zákazníky a je jen na vás, jestli postavíte vachrlatou lávku nebo Golden Gate.

Ve skupině to žije!

Skupina funguje asi měsíc a už nasbírala přes 150 členů a obrovské množství komentářů a reakcí na příspěvky. Je to vlastně takový první online kurz copywritingu, ve kterém opravdu píšete. Velkou část příspěvků totiž tvoří praktická cvičení a úkoly. V komentářích brousíme a ladíme texty, trénujeme nanečisto způsoby, jak se propagovat.

Malý krok pro lidstvo, velký krok pro podnikatele

Na světě už jsou první úspěchy členů. Skupina se stala inspirací k sepsání prvního článku, vzniklo několik poutavých nadpisů a nejednou došlo ke změně celkového pohledu na texty.

„Evi, děkuji za tyto úkoly. Zamýšlím se nad svými texty každý den a skoro komplet jsem předělala texty na webu.“ Klára Pirklová, lektorka angličtiny.

Přidejte se, prosím

Copywriting není jako psát slohovky ve škole. Tohle psaní má úplně jiné zásady. Pojďte je objevit a využít ve svých textech. Stačí jeden klik a jste ve skupině.